دوبله شده

دانلود دوبله فارسی فیلم Billy Liar 1963

4.9از 9 رای
 • نام فیلم :
  Billy Liar
 • کارگردان :
 • مدت زمان :
  98 دقیقه
 • لینک IMDB :
  در
 • سال انتشار :
 • نویسنده :
  Keith Waterhouse
 • رده سنی :
  Not Rated
 • زبان :
  English
 • محصول :
 • امتیاز IMDB :
  7.3/10
 • فروش :
  $29,153
 • کمپانی :
  Waterhall Productions
 • ستارگان :
  Tom Courtenay, Julie Christie, Wilfred Pickles,
 • خلاصه ای از جوایز :
  نامزد دریافت 6 BAFTA Awards.7 بار نامزد دریافت جایزه.
 • خلاصه فارسی داستان :
  یک کارمند تنبل بی‌مسئولیت در شمال انگلستان در دنیای خیالی و فانتزی خود زندگی می‌کند، او با تصمیمات احساساتیش حمایتِ خانواده و دوستان خود را از دست می‌دهدو هر روز درگیر داستان های رسانه هاست و شغلِ یکنواختش همراه با تصور و تخیل عمیقش او را وارد دنیای دیگری می کند...
 • خلاصه انگلیسی داستان :
  A lazy, irresponsible young clerk (Sir Tom Courtenay) in provincial Northern England lives in his own fantasy world and makes emotionally immature decisions as he alienates friends and family.
 • توضیحات :
  نام پارسی فیلم : بیلی دروغگو

  برای نخستین بار انتشار دوبله فارسی حداکثری صدای تله

 • دانلود فیلم
 • پخش آنلاین
 • لیست کامل بازیگران
 • لیست کامل جوایز
برای دانلود این فیلم باید در سایت عضو شوید
اگر در سایت حساب کاربری دارید وارد شوید
برای پخش آنلاین این فیلم باید عضو ویژه سایت باشید.
 • BAFTA Awards

  وضعیت
  سال
  برای
  افراد
  نامزد
  1964
  Best British Actor
  نامزد
  1964
  Best British Actress
  نامزد
  1964
  Best British Cinematography (B/W)
  نامزد
  1964
  Best British Film
  #
  نامزد
  1964
  Best British Screenplay
  نامزد
  1964
  Best Film from any Source
  #
 • Venice Film Festival

  وضعیت
  سال
  برای
  افراد
  نامزد
  1963

دیدگاه ها

9 دیدگاه

 • no avatar
  رضا پاسخ چهارشنبه , ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  نقد توسط کوردت

  “اگر بتوانم بدون باز کردن چشمانم به انتهای خیابان برسم، همه چیز درست می شود”

  معادل انگلیسی فرهنگ ضد فرهنگ آمریکایی دهه ۶۰، که در آن به جای صلح و عشق و طرد همه چیزهایی که پیش از آن آمده بود، متفکرین ما، بدخواه، بی دست و پا و در نهایت بیش از حد ترسو و بدبین هستند نمی توانند واقعاً آزاد شوند، در عوض محکوم به ماندن در همان نقطه اند. برای همیشه، در یک دنیای خیالی گم شده اند.

  نقد توسط ویل استیل :

  “خوب می دانی که من تخیل نسبتاً روشنی دارم، نه عزیزم؟”

  من با تماشای تفکرات خیالی جوانی فریب خورده به نام ویلیام که برای خودش چالش‌های ساده‌لوحانه و بی‌معنی بوجود می آورد تا زندگی معمولی‌اش را به طورعجیبی پیچیده کند، احساس آدم به بیراهه رفته ای را دارم. یک خیال‌پرداز ماهر که کاری انجام نمی دهد . با بلندپروازیهای فیلمنامه نویس برای او ونقل مکانش به لندن، رابطه جذابی با بیلی پیدا کردم. امیدوارم بتوانیم جایی ازهم جدا می شویم، توانایی انجام آرزوهایمان عملی باشد. موانع بیلی همراه با آثار شلزینگر مرا وادار می کند که ​​بنویسم. عزیزم، من آن قطار را از دست نمی دهم!

  می دانم که البته در این مورد تنها نیستم، اما همیشه با بیلی همذات پنداری کرده ام. این میل به شکستن و استفاده از پتانسیل خود، و در نهایت آنقدر بترسی که سعی کنی ؟ بله، من این احساس را درک می کنم. «مردان جوان خشمگین» در جایی که ممکن است همه تمجیدها را هم دریافت کرده باشند، اما کیت واترهاوس و ویلیس هال در فیلم دقیقاً به همین نکته ها اشاره می کنند، با داستانی که دارای صداقتی است که فیلم هنوز هم تا به امروز مورد توجه مخاطبان است.

  من فکر می کنم برای من بسیاری از چیزهایی که در اینجابه هم مربوطند این است که در اوایل دهه بیستم به عنوان کارمند خدمات کشوری، لیز را شناختم. جولی کریستی اینجا به طور شگفت انگیزی روح آزاد شادابی را بازی می کند. نامش جین بود و مانند لیز، جذاب و با اعتماد به نفس بود، اما در کنارم محبوب بود. در اولین سال آشنایی با او، به طور موقت در لندن، اسپانیا و بیرمنگام و همچنین لیورپول جایی که ما با هم آشنا شدیم، مشغول به کار شدیم. باید اعتراف کنم که به او علاقه داشتم و با نگاهی به گذشته، فکر می کنم او هم از من خوشش آمده بود، اما احمقانه من هیچ کاری در موردش انجام ندادم زیرا فکر می کردم او از باشگاه من خارج شده است. ببینید منظورترس از موقعیت به چه منظوراست ؟ در طول راه ارتباطمان را از دست دادیم. چه کسی می داند او اکنون کجاست، اما من می دانم که من هنوز اینجا هستم، در شهری که به دنیا آمدم.

  صحبت از کریستی در نقش لیز، مسلماً شیرین ترین و بی سر و صداترین معرفی یک شخصیت را دارد. تماشای کریستی در حالی که در خیابان‌های شمالی شلوغ یک شهر حرکت می‌کند، کیفش را تاب می‌دهد، سرش را برمی‌گرداند و به معنای واقعی کلمه در ترافیک توقف می کند، در حالی که با موسیقی شاد و بی‌خیال ریچارد رادنی بنت همراهی می‌کند، مسلماً لحظه‌ای است که آغازگر دهه ۶۰ میلادی است، و همچنین. کریستی را نیز به ستاره شدن می رساند.

  اگر فکر می‌کنید کریستی بیشتر از ظرفیتش، درفیلم استفاده می شود،موهبتی است ، اما درست است که لیز در نهایت به عنوان یکی دیگر از رویاهای بیلی عمل می‌کند – پتانسیل زندگی دیگری که به طوروسوسه‌انگیزی واقعی و دست یافتنی است، در نهایت به همان اندازه دور از ذهن است. برای او به عنوان دنیایی دروغین که به طور معمول به آن پناه می برد. شایسته است که در حاشیه باقی بماند زیرا بیلی دروغگو تنها می تواند نمایش تام کورتنی باشد.

  کورتنی که نقشش تازه تر از «تنهایی یک دونده استقامت» است، بار دیگر به جای قهرمان جوان طبقه کارگر انگلیسی که نسلی را به نمایش می گذارد، قدم می‌گذارد. من نمی توانم کسی غیر از کورتنی را در نقش بیلی تصور کنم، او ترکیب کاملی از ساده لوحی و دوگانگی مورد نیاز برای این نقش را دارد، در حالی که قدرت عاطفی او به عنوان یک اجرا کننده نقش به افرادی مانند من کمک میکرد تا با این شخصیت آشنا شوند. مهم است که به یاد داشته باشید که بیلی یک فرشته نیست، او کارهای بسیار بدی انجام می دهد و بسیاری از مصیبت هایش احتمالاً به دست خود اوست، زیرا او با ناتوانی در برابر زندگی ای که به نظرش درتسلط او می باشد، تغییری نمی دهد، انتقاد می کند، اما کورتنی به قدری ماهر است که نقش بیلی را دوست داشتنی میکند و به راحتی با او همدردی می شود. من مطمئن نیستم که بسیاری از بازیگران دیگر بتوانند این کار را ماننداو انجام دهند.

  نقد توسط رایان نیکولز

  یک نقل قولی است از کسی که گفته ا ، چگونه است که احساس می کنید که ضربه اولیه هردرامی احساسی است مثل اینکه ذهن شما را با یک لگد باز می کند یا چیزی مانند آن؟ تماشای بیلی دروغگو اینگونه است و صادقانه بگویم نباید اینقدر طول می کشید تا در مورد من اتفاق بیفتد. و همچنین نباید آنقدر قابل ردیابی بود بریتانیایی‌ها این رای ضعیف ۷۶ را در لیست ۱۰۰ فیلم بهتر بریتانیایی که تا به حال ساخته شده‌اند را انتخاب کردند و من نمی‌توانم دقیقاً بفهمم که چرا اینطور شده است – این طرح ظاهراً همه چیز دارد – هری پاتر و یک پرتقال کوکی به طور مساوی. (سه نقد ونظر در باره فیلم)

 • no avatar
  Ehsanata پاسخ چهارشنبه , ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  سلام خيلي ممنونم از فيلمهاي زيباي كه مياوريد واقعا كارتون درسته

 • no avatar
  رضا پاسخ چهارشنبه , ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  بررسی فیلم :بیلی دروغگو

  توسط: امبر ویلکینسون ****

  متن دارای اسپویل داستان فیلم
  ———————————————–

  این شیوه فیلمسازی ممکن است از زمانی که جان شلزینگر داستان کیت واترهاوس و ویلیس هال را در مورد مرد جوانی که بین خانواده و آینده اش پیوند ایجادمی کند، درحال ساخت فیلم انجام داد اما بیلی دروغگو هنوز بعداز ۵۰ سال به طور اعجاب انگیزی هنوز سر پاست.

  تنش‌های بین نسل فعلی بزرگسالان و نسل بعدی که در راهند تقریباً جهانی است ، بنابراین شاید تعجب آور نباشد که بیلی یک قرن بعد یک نیمه جذاب خود را حفظ کند.

  تام کورتنی انرژی حیران کننده ای را برای بیلی فیشر به همراه می آورد – به دلیل توانایی اش در به حرکت درآوردن یک داستان بلند، لقب بیلی دروغگو را از طرف دوستانش دریافت می کند. البته طنز ماجرا این است که تنها کسی که بیلی واقعاً با تصورات وحشیانه اش دچار ظن و گمان می کند – بسیاری از تصوراتش نشان دهنده این است که او اعضای خانواده اش را پی درپی کتک می زند – خودش است. او می گوید: « ممکن است مردی خودش را در لندن گم کند.» اما منظور او این است که امیدوار است بتواند چیزی در آنجا پیدا کند.

  حقیقت این است که به جریان انداختن یک خط داستان ساده‌تر از پرداختن به واقعیت زندگی طبقه متوسط است، این طبقه انباشته از انتظارات خانواده و از این واقعیت پیچیده‌تر آن است که او همزمان دو دختر را در کنار هم قرار می‌دهد. یکی،انتخاب باربارا (هلن فریزر، چشم دوختنش وحالا از نسل پدر و مادر نسبت به خوددش نزدیک‌تر است) ا زن خانه‌دار است – مودب و با قوانین خودش را مشغول می کند در همین حال، ریتا (گوندولین واتس)، تا حد زیادی به خاطر ارزش کمدی انیمیشنی خود حضوری – جسور، گستاخ ودور ازذهن دارد است که خوابیدن همزمان با او را هم قبول می کند.

  اما دختر سومی هم هست. لیز (جولی کریستی)، که مانند فانوسی دریایی می درخشد – حتی نام کوتاه او و مدل موی ژولیده تر و بنیادی تر او به نوعی به جای نسلی که ریتا و باربارا در آن زندگی می کنند، باعث دلسردی نسل بعدی است. شلزینگر – با روحیه سایر کارگردانان موج نوی انگلستان مانند کن لوچ و لیندسی آندرسون – از کنار ساختمان‌ها و توپ‌های ویران می‌گذرد. به جز اینجا، تاکید بر امکان به جای تاریکی تطبیق آشپزخانه است، گویی که او ندا دهنده زندگی بهتری است که بسیاری در اوایل دهه شصت آرزوی آن را داشتند، پس از آنکه سختی جیره بندی طاقت فرسا در سال های اولیه پس از جنگ به پایان می رسددرپایان مطمئناً، او به بیلی فرصتی می دهد که چیز جدیدی را در آغوش بگیرد، اگر مایل به استفاده از فرصت باشد.

  بیلی ممکن است کاملاً دوست داشتنی نباشد، اما این احساس وجود دارد که قلب او در جای درستی قرارگرفته و سخت است که با او همدردی نکنیم زیرا او متوجه ترفند هوشمندانه ای می شود که فکر می کرد در سالن تشییع جنازه که در آن کار می کند انجام داده است. مدت ها پیش توسط رئیسش (لئونارد روسیتر همیشه تماشایی) دیده می شود. در صحنه‌های کلیدی با مادرش (مونا واشبورن) و پدرش (ویلفرد پیکلز)، او را می‌بینیم که نه تنها با ماهیت دروغ‌هایش دست و پنجه نرم می‌کند، بلکه با احساساتی هم دست و پنجه نرم می‌کند که هیچ مقدار از تصورات حیله‌گرانه نمی‌تواند آنها را تغییر دهد.

  اینجا دنیایی است که توهمات روی هم جمع شده، به اندازه تقویم های استفاده نشده سال گذشته بی فایده است، اما در ضمن جایی است که امید می تواند در چیزی به سادگی خرید دو کارتن شیر آرام بگیرد. خواسته های بیلی حلقه ای از حقیقت را در خود جای داده است، حتی اگر او هنوز آن را درک نکرده باشد.
  امبر ویلکینسون
  ۱۷ مه ۲۰۱۳
  .

 • Saeed Farsi پاسخ چهارشنبه , ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  پویان اقا سلام …
  این پوسترهای شما مثل این است که همین الان از زیره ماشین چاپ روزنامه کیهان بیرون امده و چقدر کیفیت صاف و اورجینال دارد ،،،،تمام این پوسترهای تا الان به همین کیفیت بوده است الویس پرسلی ها که جای خود دارد ،،
  براستی ممنون پویان خان .. در صورت امکان اگر دراکولایی متفرقه به عیره کریستو فرلی باشد تو ارشیوتان بودش چند عدد برام بفرستید عزیزم ،چون در زمانهای قدیم من زیاد فیلمهای متفرقه دراکولایی بخصوص از کشوره ایتالیا میرفتم و فیلمهاش هم خوب بودش دراکولاهاش و البته بیشترش مثبت ۱۸ سال بودش مثل vampairو غیره،،،، راستی پویان خان من بعید بدانم فیلم اهنگ برنادت در سینما اکران داشته باشد ….شاید فقط تلویزیون پخش داشته در ایران قدیم،،، و چند تا فیلم دیگر ،،،،ممنون پویان آقا عمو سعید

 • no avatar
  Behrooz2003 پاسخ چهارشنبه , ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  با عرض سلام خدمت ادمین عزیز مشهد فیلم

  یه درخواستی از شما میکنم

  لطفا تو رو خدا اینو بهش توجه کنید

  لطفا فیلم zatoichi 2003 رو با دوبله فارسی قرار بدید

  صوت دوبله این فیلم رو من براتون میفرستم

  شما فقط هماهنگ کنید و قرار بدید

  اگه اوکیه بگید که صوت دوبله رو براتون بفرستم

  • admin پاسخ پنج شنبه , ۱۶ تیر ۱۴۰۱

   سلام به پشتیبانی آنلاین بفرستید.

 • no avatar
  رضا پاسخ پنج شنبه , ۱۶ تیر ۱۴۰۱

  بررسی فیلم [بیلی دروغگو]
  توسط :پیتر برادشاو @PeterBradshaw1
  ۱۰ نوامبر ۲۰۱۴

  متن دارای اسپویل داستان فیلم

  فیلم بیلی دروغگو، که تام کورتنی در آن نقش یک رویاپرداز را بازی می‌کند که برای فرار از زندگی خسته‌کننده‌اش، دنیایی فانتزی می‌سازد، خیلی زیاد ارزیابی شده‌ است.
  همه بیلی دروغگو را دوست دارند، فیلم کلاسیک بریتانیایی دهه ۶۰ به کارگردانی جان شلزینگر، با بازی تام کورتنی در نقش خود بیلی – پسری باهوش و گستاخ، لطیف مانند یک قلم مو، گم شده در خیالات شخصی والتر میتی .

  همه غیر از من فیلم را دوست دارند. فیلم اجرای خوبی از تام کورتنی است، اما من همیشه احساس می‌کردم که این فیلم مأیوس‌کننده و ناکام زیاد مورد توجه قرار گرفته است. با نگاهی به انتشار مجددش در سال ۲۰۰۷، می بینم که یک اخطار سه ستاره به آن دادم و “وفاداری بیلی به ناخشنودی و شکست” را ارزیابی دقیقی کردم. اکنون که دوباره آن را می بینم، نارضایتی من به نوعی به خشم تبدیل شده است. این اساساً به انتهای فیلم خلاصه می‌شود، که به طور کلی از نظر محتوا و روح با رمان کیت واترهاوس ۱۹۵۹ که فیلم بر اساس آن ساخته شده است،برابر است.

  در سراسر فیلم، بیلی ناامید است (همانطور که جوان های مجرد رشد کرده آن دوره تمایل به یاس داشتند) و ضمن اینکه از کارش در مغازه‌ای که «وسایل تشییع جنازه» می‌فروشد به شدت خسته شده است. او در آرزوی فرار به لندن برای تبدیل شدن به یک نویسنده ای کمدی است. اما به نوعی او در حال حاضر نویسنده فانتزی های کمیک دردرون ذهن خودش است . او برای همیشه در حال زوم کردن به دنیای عجیب و خنده دار خودش است. او خود را فرمانروای دنیایی ساختگی به نام آمبروزیا تصور می کند که فرماندهی ارتشی مضحک را بر عهده دارد.

  اما همه فانتزی های بیلی وقتی به آن می رسیم مانند پوست تخم مرغ خرد می شوند. یک زن جوان زیبا و آزاده به نام لیز با بازی جولی کریستی او را تشویق می کند تا با او به لندن بیاید تا رویاهایش را به واقعیت تبدیل کند: آنها با هم سوار قطار می شوند، اما در آخرین لحظه، به بهانه اینکه می خواهد از یک دستگاه خودپرداز شیر بیاورد، پیاده می شود، سپس وانمود می کند که از دست دادن قطار مضطرب است، اما راحت مخفی می شود و به خانه کوچک غمگین خودش برمی گردد.

  امروزه، هیچ چیز خسته‌کننده‌تر از این نیست که مردم به «بدبختی» اعتراض کنند و من می‌پذیرم که خیال‌پردازی‌های بیلی تا حدودی نشان‌دهنده ناکارآمدی، اضطراب و بی‌میلیش برای بیرون رفتن و مواجه شدن با جهان است. و البته، افراد زیادی مانند بیلی بودند – و هستند – که به دام افتاده اند. اما در طول فیلم، تا زمانی که به آن پایان رویایی برسیم، فانتزی‌ها به‌عنوان اپیزودهای رهایی بخش و خنده‌دار به ما فروخته می‌شوند – قسمت‌های آرزومندی نشان دهنده این است که بیلی چگونه می‌توانست چیزی غیر از زندگی‌ای را که اکنون دارد راتصور کند. آنها نشان می‌دهند که او از نظر روحی آدمی عصیانگر می باشد او بخشی از نسل جدید طبقه کارگر است که قرار نیست در جای خودش باقی بماند. فانتزی ها سوخت موشک بیلی بودند – اینطور نیست؟ آنها نشان می دادند که او دارد به جاهایی می رود.

  و بالاخره کیت واترهاوس به جاهایی نقل مکان می کند . بیلی دروغگو ریشه نیرومندی از زندگی نامه داشت. واترهاوس پسری باهوش و تخیلی از لیدز بود که پس از رد کردن یازده بار سرگردانی در یک غرفه‌سازی به کار گرفته شد. تخیل او، مانند مشت های یک بوکسور، راه خروجش بود. و او از آن بیرون آمد. او به یک نویسنده، حاشیه نویس و نمایشنامه نویس مشهور تبدیل شد. حالا، شاید در آخرین لحظه مدتی بیلی او (واترهاوس ) وحشت دارد و می خواهد از قطار خارج شود، اما در پایان موفق می شود.

  به نظر می رسد شکست بیلی، به آرامی پذیرفته می شود،این عنوان تنها پایان قابل قبول و (از نظر زیبایی شناسی )راضی کننده ای است که به ما ارائه می شود.با این ناامیدی هم او و هم ما تاوان خنده هایمان را می پردازیم. ظاهراً آخرین نگاه از ارتش آمبروزیان آهنگی شاد و سرگرم کننده می باشد. این در واقع، افتضاح است. وقتی بیلی در حال رفتن به خانه است، و آن ارتش پشت سر او ظاهر می شود،بیلی ناگهان یک پوزخند کوچک احمقانه روی صورتش نقش می بندد – من می خواستم فریادی بکشم و دست به پرده نمایش بزنم و او را تکان بدهم. اگر این فاجعه به عنوان یک لحظه عمدی تراژدی برای ما نمایش داده می شد، مانند پایان فیلم تنهایی دونده استقامت، می توانستم با آن زندگی کنم. اما به نظر می رسد این یک شکست عصبی است، حتی یک عدم صداقت. من می توانم بدون بیلی دروغگو زندگی کنم.
  پیتر برادشاو ۱۰ نوامبر ۲۰۱۴

 • Saeed Farsi پاسخ جمعه , ۱۷ تیر ۱۴۰۱

  سلام فیلم هدف ثابت اولیور رید وب دی ال ۱۰۸۰ مدتی است آمده چرا ۱۰۸۰ این فیلم زیبا را نمیزارید ؟
  فیلم،،، هفتمین سفر سند باد دوبله کامل ، کامل توزیع شده چرا سینک نمیزنید،،البته دوبله دوم است مثل قبلی که تو نت بودش ولی این کامل است
  با شرکت ، کروین ماتیوز ،،،، ادمین آقا چرا پیگیری نمیکنید عزیزم

برای استفاده از همه امکانات ,لطفا در سایت عضو شوید

عضویت در سایت ورود به پنل کاربری

ژانرها