دوبله شده

دانلود دوبله فارسی فیلم The Spy in the Green Hat 1967

4.3از 9 رای
 • نام فیلم :
  The Spy in the Green Hat
 • کارگردان :
 • مدت زمان :
  92 دقیقه
 • لینک IMDB :
  در
 • سال انتشار :
 • نویسنده :
  Peter Allan Fields
 • رده سنی :
  16
 • زبان :
  English
 • ستارگان :
  Robert Vaughn, David McCallum, Jack Palance,
 • خلاصه فارسی داستان :
  دایی. ماموران ناپلئون سولو و ایلیا کوریاکین برای متوقف کردن یک T.H.R.U.S.H فرستاده می شوند...
 • خلاصه انگلیسی داستان :
  U.N.C.L.E. agents Napoleon Solo and Ilyia Kuryakin are sent to stop a T.H.R.U.S.H. employed ex-Nazi scientist from diverting the Gulf Stream.
 • توضیحات :
  نام پارسی فیلم : جاسوسی با کلاه سبز

  برای نخستین بار انتشار دوبله فارسی کامل صدای ریل

 • دانلود فیلم
 • پخش آنلاین
 • لیست کامل بازیگران
 • لیست کامل جوایز
برای دانلود این فیلم باید در سایت عضو شوید
اگر در سایت حساب کاربری دارید وارد شوید
برای پخش آنلاین این فیلم باید عضو ویژه سایت باشید.

دیدگاه ها

4 دیدگاه

 • no avatar
  Behrooz2003 پاسخ شنبه , ۱۸ تیر ۱۴۰۱

  با عرض سلام خدمت ادمین عزیز مشهد فیلم

  ببخشید این فیلم zatoichi چی شد

  با دوبله فارسی قرار میدید؟

 • no avatar
  Behrooz2003 پاسخ شنبه , ۱۸ تیر ۱۴۰۱

  دو روزه در پشتیبانی پیام دادم ولی کسی جواب نمیده

 • no avatar
  رضا پاسخ شنبه , ۱۸ تیر ۱۴۰۱

  این پنجمین فیلمی بود که از قسمت‌های سریال تلویزیونی جاسوسی مردی از آنکل جمع‌آوری شده است. (۸-۱۹۶۴). مردی از آنکل شامل فیلم‌های به دام انداختن یک جاسوس (غیر ژانر، ۱۹۶۵)، جاسوسی با چهره من (۱۹۶۶)، یک جاسوس خیلی زیاد (۱۹۶۶)، یکی از جاسوسان ما گم شده است (۱۹۶۶)، هلیکوپترجاسوسان (۱۹۶۷)، قاتلان کاراته (۱۹۶۷) و چگونه جهانی را بدزدیم (۱۹۶۸).

  جاسوس با کلاه سبز از ترکیب دو قسمت با نام ماجرای کت بتونی۱۹۶۶ تدوین شد. عنوان جدید عجیب است – ویل کولووا (که همچنین آقای ویورلی اصلی در نقش خلبان سریال بود که با عنوان برای به دام انداختن یک جاسوس در سینماها پخش شد) در نهایت در پایان به عنوان یک T.H.R.U.S.H ظاهر می شود.جاسوسی قدبلند که کلاه سبز بر سر دارد. با این حال، نقش او آنقدر کوتاه است که فیلم را از بین می برد، با این برداشت که با توجه به نامگذاری فیلم، باید نقش پررنگ تری می داشت.

  بیشتر از هر مردی ازآنکل دیگراین فیلم در سطحی کمدی دیوانه وار ساخت شده است. این مورد به ویژه در صحنه‌های دهکده سیسیلی که در آن رابرت وان به معنای واقعی کلمه مجبور به عروسی با تفنگ ساچمه‌ای اش با لتیتیا رومن می‌شود ، پس از پنهان شدن زیر تختش ازترس تعقیب‌کنندگان، و همچنین در صحنه‌هایی که در آمریکا با اوباش ایتالیایی درگیراست، دیده می‌شود. وان به عروسی مجبور می شود. به خاطر داشته باشید که فیلم قبل از اینکه پدرخوانده (۱۹۷۲) تبدیل به اثر تعیین کننده در مورد موضوعات مافیا شود ساخته شده بنابراین با اشرار به عنوان گانگسترهای کلیشه ای از یک فیلم دهه ۱۹۳۰ یا ۴۰ رفتار می شودو بازیگران باکلاه شاپو و مسلسل ظاهر می شوند.

  بیشتر سیسیلی‌ها آشکارا به‌صورتی کاریکاتوری ظاهرمی‌شوند – که باید گفت که لتیتیا رومن با شادی و انرژی طبیعی به عنوان عروس احتمالی نقشش رابازی می‌کند. به‌ویژه، صحنه‌هایی که اوباش‌ در اطراف انبار می‌دوند تبدیل به یک شلاق واقعی می‌شود – صحنه غواصی برای حمایت آنها به اوج می‌رسد، زیرا دیوید مک کالوم تهدید می‌کند که یک آناناس را پرتاب می‌کند، که بلافاصله معلوم می‌شود که فقط یک آناناس است.
  ناپلئون سولو (رابرت وان) در فیلم جاسوسی با کلاه سبز (۱۹۶۷) به اجباربا تفنگ ساچمه ای با لتیتیا رومن عروسی می کند.
  عمو یا دایی مامور ناپلئون سولو (رابرت وان) مجبور به عروسی با تفنگ ساچمه ای با لتیتیا رومن می شود.

  جک پالانس در نقش شخصیت شرور فیلم، معمولاً نقش‌آفرینی بیش از حد ملودراماتیک را بازی می‌کند و هر سیلابی را طوری بیان می‌کند(زبان اصلی) که گویی مجبور است آن را از میان دندان‌های ساییده شده اش خش خش کند. او صحنه های نسبتاً وحشتناکی دارد که سعی می کند به دنبال لتیتیا رومن بیاید و او را در اطراف اتاق تعقیب میکند تابه بالکن برود. از طرف دیگر جنت لی بیشتر صحنه‌هایی بیرونی را که در آن حضور دارد از جک پالانس می‌رباید. در حالی که او معمولاً درنقشهای دختران خوب در دورانی نزدیک به دوران دوریس دی انتخاب می‌شد، در اینجا او می‌تواند نقشی لطیف و فریبنده و با تمایلی نگران‌کننده به چاقو بازی کند. جنگ بزرگی بین او و لتیشیا رومن در بالای میز کنفرانس وجود دارد.

  شخصیت‌ها بعداً در فیلم تلویزیونی بازگشت مردی از آنکل : ماجرای پانزده سال بعد (۱۹۸۳) احیا شدند. مردی از آنکل. (۲۰۱۵) بازسازی بزرگی از مجموعه تلویزیونی با بازی هنری کاویل و آرمی همر در نقش ناپلئون سولو و ایلیا کوریاکین بود، اگرچه این فیلم بسیار متفاوت از سریال تلویزیونی است و هیچ عنصر ژانر را ندارد. دختری از آنکل (۷-۱۹۶۶) با بازی استفانی پاورز یک سریال تلویزیونی اسپین آف (به فیلم یا هر روایتی گفته می‌شود که بر اساس داستان یا مفهوم یک اثر دیگر باشد) بود، اگرچه فقط یک فصل از ۲۹ قسمت به طول انجامید.

  جوزف سارجنت کارگردان کهنه کار سینماو تلویزیون بود. معروف ترین فیلم او احتمالا نسخه اصلی فیلم هیجان انگیز گرفتن پلهام یک دو سه (۱۹۷۴) است. او تعداد شگفت‌انگیزی آثاری را ساخت که در چارچوب دستورالعمل‌های ژانر قرار می‌گیرند، از جمله مردی از آنکل. فیلم یک جاسوس خیلی زیاد (۱۹۶۶); فیلم تصاحب کامپیوتر کلوسوس: پروژه فوربین ۱۹۶۹ ; خلبان سریال تلویزیونی فنا ناپذیر (۱۹۶۹)، با بازی کریستوفر جورج در نقش مردی که خونش حاوی نوشداروی جهانی و راز جاودانگی است. مرد (۱۹۷۲) درباره اولین رئیس جمهور سیاه پوست ایالات متحده؛ فیلم تلویزیونی شبی که آمریکا را وحشت زده کرد (۱۹۷۵) درباره وحشتی که بر سر زندگی واقعی اورسن ولز، جنگ جهانیان، پخش شد. دختر طلایی (۱۹۷۹) در مورد تلاش برای مهندسی ژنتیک یک ورزشکار المپیکی فوق العاده . فیلم تلویزیونی کودکان فردا (۱۹۸۲) درباره نوزادان لوله آزمایش. گلچین ترسناک کابوس ها (۱۹۸۳); مینی سریال فضا(۱۹۸۵)، داستانی در باره برنامه فضایی و آرواره ها: انتقام (۱۹۸۷).

 • no avatar
  رضا پاسخ یکشنبه , ۱۹ تیر ۱۴۰۱

  ا- نمی توانم بگویم که تماشاگر مهم فیلم «مردی از آنکل» هستم. اما این فیلم توسط جوزف سارجنت (“گرفتن پلهام ۱،۲،۳”) کارگردانی شده و جک پالانس و جنت لی در آن بازی می کنند، بنابراین فکرمی کنم که این فیلم می تواند سرگرم کننده باشد. در واقع احساس تمسخر آمیزتر اینکه کمتر از فیلم “بتمن” از آن انتظار داشتم، اما احساسی طبیعی نداشتم. کمی خندیدم اما عوامل به کار رفته فیلم واقعا سبک و احمقانه است. جک پالانس به عنوان یک آلکا سلتزر(قرص های مخصوص رفع علائم و درمان خماری ) شرور و همچنین جنت لی در نقش یک منشی شهوتران که با خشونت مورد آزار و اذیت قرار می گیرد، بسیار عالی است. حدس می‌زنم حتی به عنوان حاضرشدن در یک سرگرمی دست جمعی ، نباید انتظار زیادی داشته باشیم.

  ۲-من لوکرتیا بورجیا (در خیلی از آثار هنری، رمان‌ها و فیلم‌ها به عنوان شخصیت “زن اغواگر (شهرآشوب)” معرفی شده‌است.)را می‌آورم و شما مافیا را. ما در شرایط خوبی هستیم.”

  جنت لی!! یک روانی داغ که قتل و شکنجه مردم را مرتکب می شود! جک پالانس نقش یک مامور برفکی عصبی را بازی می کند که علیرغم داشتن نقشه شیطانی برای معکوس کردن گلف استریم (یک جریان گرم است که در اقیانوس اطلس واقع شده و به‌طور پیوسته و یکنواخت از خلیج مکزیکو به سمت شمال شرقی جریان پیدا می‌کند.) تبدیل گرینلند به بهشت ​​گرمسیری با کمک یک دانشمند نازی، به طور وحشتناکی با عبور از سه گانگستر سالخورده دوران ممنوعیت می ترسد. ؟! (انصافا، آنها ادواردو سیانلی، آلن جنکینز، و جک لا روئه هستند.) جوآن بلوندل دریک صحنه ظاهر می شود تا مردی گریپ فروت را به صورتش بکوبد، حدس می زنم به عنوان ادای احترام به فیلم دشمن مردم باشد – که او در یک صحنه آن فیلم حضور دارد. بازیگر نقش اول – اما بازیش حتی به اندازه گریپ فروت هم نبود؟ الیشا کوک جونیور صحنه کوتاهی در فیلم حضور دارد و لتیسیا رومن دختری است که ناپلئون تمام فیلم را صرف تلاش برای فرار از ازدواج با او می کند (چون می دانیم که از اعماق وجودش، سولو فقط ایلیا را دوست دارد).

  سری فیلم‌های مردی از آنکل به سختی ارزش هنری پیدا می کنند، اما متروگلدوین مایرمطمئناً مایل بود که بازیگران قابل توجهی را برای قسمت‌های دوگانه‌ای که به عنوان ویژگی آنها پخش شده بودند، دور هم جمع کند. دیدن گروهی از ستاره های واقعی در پرکارزارترین نقش های دوران حرفه ای خودشان دیدنی است!

  ۳- فانتزی جدیدکسی که قرار است توسط جنت لی به قتل برسد و عاشقش شود.

  ۴-فیلم مردی از U.N.C.L.E… سرگرم کننده اما فوق العاده احمقانه.

  ۵- من از بچگی عاشق مردی از آنکل بودم. این داستان بلند در حال حاضر، در بهترین حالتش، مانند برداشت انیمیشن لونی تونز از جیمز باند است (احتمالاً به همین دلیل است که در کودکی آن را دوست داشتم).
  خوب پیر شده؟ ماما میا، نه!
  پالانس به عنوان رئیس THRUSH(برفکی) جالب است و جنت لی واقعاً به نظر می رسد که از نقشش به عنوان قاتل کشنده برفکی لذت می برد.

  ۶- مرد دهه ۱۹۶۰ از آنکل. سریال‌های تلویزیونی آنقدر موفق بودند که گاهی یکی دو قسمتی انتخاب شده ، مقداری فیلم اضافی می‌گرفتند و از آن فیلم بلندی می‌ساختند. جاسوسی با کلاه سبز یکی از این تولیدات است. این سومین مورد از این آنکل قدیمی است. در بین فیلم هایی که من از این سری دیده ام تاکنون این بهترین فیلم بوده است. داستان همیشگی آنکل است. ترکیبی از طنز و کارزاری هیجان انگیز. این یکی کمدی آرام زیادی از برخی از کلیشه های مافیاهای سیسیلی دارد، و بازیگر ایتالیایی لتیسیا رومن جذابیتش را به عنوان یک علاقه عاشقانه برای آنکل ارائه می دهد. جک پالانس و جنت لی به عنوان جاسوسان ویلاها بازی می کنند و هر دوبازی های وحشتناکی ارائه می دهند، اما تماشای آنها سرگرم کننده است.(شش نقد و نظر در باره فیلم)

برای استفاده از همه امکانات ,لطفا در سایت عضو شوید

عضویت در سایت ورود به پنل کاربری

ژانرها